apr 15

2. mail on “Perega looduses” päev

2. mail traditsioonilist õppetööd Kostivere Koolis EI TOIMU! Igal lapsel on ülesanne veeta perega (või sõbraga) aega looduses ja pildistada see üles. Kui puudub pildistamise võimalus tuleb joonistada pilt, kirjutada luuletus või jutuke. Tehtud tööd esitada klassijuhatajale või huvijuhile 2. maile järgneval nädalal, et saaksime korraldada näituse.   Ilusat kevadet!    

apr 11

Kaitseliit Kostivere Koolis

IMG_2827

Täna käis meil külas Kaitseliidust Sten – Hans Vihmar. Lapsed tutvusid relvadega ja said ülevaate Kaitseliidu tegemistest! Rohkem pilte vaata galeriist!

apr 09

Jalgrattaload!!!

Jalgrattaload

märts 31

Kostivere Laste Teater oli edukas!

Collage231154342

Kostivere Laste Teater oli Arukülas toimunud Harjumaa kooliteatrite festivalil edukas! Saavutused: Algklasside näitetruppide Grand Prix Põhikoolide näitetruppide Eripreemia Algklasside näitetruppide parim lavastaja Kersti Laanejõe   Oleme Teie üle väga uhked Pilte peaproovist saate vaadata galeriist!    

märts 25

Kostivere Kooli PÄEVIK

Hetkel toimub koolis Kostivere Kooli päeviku kaante disainimise võistlus. Algklassid ja 5. – 9. klass on eraldi arvestuses. Algklasside päeviku formaat on traditsiooniline A5, 5. – 9. klassi päevikud on väiksemad. Kostivere Kooli päevik on järgmisest õppeaastast KÕIKIDELE KOSTIVERE KOOLI ÕPILASTELE KOHUSTUSLIK, kuna sisaldab meie kooli puudutavat infot, kodukorda jm informatsiooni, mida meie kooli õpilastel …

Continue reading »

Older posts «