apr 23

KOSTIVERE KOOL KUTSUB VILISTLASI KOKKUTULEKULE!

kool

KOSTIVERE KOOL KUTSUB VILISTLASI KOKKUTULEKULE! 2014. aastal saab Kostivere Kool 30-ne aastaseks. Auväärt tähtpäeva puhul toimub 13. septembril 2014 Kostivere Kooli ja Jõelähtme kooli vilistlaste kokkutulek. Samuti on kokkutulekule oodatud mainitud koolides õppinud õpilased, õpetajad ja töötajad. Rõõmsa taaskohtumispeo eel saab loodud kokkutuleku korraldusmeeskond kuhu kuuluvad lisaks praegusele kooli kollektiivile ka endised töötajad ja vilistlased. …

Continue reading »

apr 22

Volbripäeva nõidade laat

Volbrika laat

 

apr 22

Täispuhutav planetaarium

Planetaarium

Kostivere Kooli spordisaalis oli täispuhutav planetaarium.    Lastel oli lõbus ja külas olid ka Kostivere Lasteaia lapsed!  Rohkem pilte vaata galeriist!

apr 15

2. mail on “Perega looduses” päev

2. mail traditsioonilist õppetööd Kostivere Koolis EI TOIMU! Igal lapsel on ülesanne veeta perega (või sõbraga) aega looduses ja pildistada see üles. Kui puudub pildistamise võimalus tuleb joonistada pilt, kirjutada luuletus või jutuke. Tehtud tööd esitada klassijuhatajale või huvijuhile 2. maile järgneval nädalal, et saaksime korraldada näituse.   Ilusat kevadet!    

apr 11

Kaitseliit Kostivere Koolis

IMG_2827

Täna käis meil külas Kaitseliidust Sten – Hans Vihmar. Lapsed tutvusid relvadega ja said ülevaate Kaitseliidu tegemistest! Rohkem pilte vaata galeriist!

Older posts «